Naše škola disponuje mnoha odborníky z oblasti sebeobrany a karate, kteří vás dokáží velmi rychle uvést do tajů sebeobrany a zároveň vás seznámit s nutnými právními aspekty sebeobrany.  Naše škola vám poskytne profesionální a kvalitní přípravu na zkoušky odborné způsobilosti. Naši odborníci připraví i naprosté začátečníky, a to i bez předchozích zkušeností. Zajistíme vám jak administrativní, tak i právní podporu a vysvětlení k získání zbrojního průkazu. Výuka je prováděna pouze v Praze na školní adrese. 

Dr. Miloš Smejkal – šéfinstruktor Krav Maga Li Slovakia 10 Dan, VIP člen International Academy of Security and Anti Terrorism, odborník na sebeobranu, expert v oblasti řešení krizových situací, osobní bezpečnosti zbraně a střelecký výcvik, autor publikací o sebeobraně, akreditovaný instruktor sebeobrany a střelecké přípravy, autor výcvikových testů pro MP, instruktor pro ovládání chladných a palných zbraní, veterán a instruktor policie SR

Dr. Václav Šimek – president Ryusyokai Czech republic, 7.Dan Okinawa Karate Goju ryu Ryusyokai, Krav Maga Li Czech Republic, 8.Dan, VIP člen International Academy of Security and Anti Terrorism, šéfinstruktor výcviku pro ozbrojené složky a speciálních jednotek,  expert na sebeobranu a psychologii sebeobrany, expert v oblasti řešení krizových situací osobní bezpečnosti, autor publikací o sebeobraně, akreditovaný instruktor sebeobrany, fitness, kulturistiky a dalšího vzdělávání, autor výcvikových testů pro MP. 

Dr. Žofčin Jiří – WKO Branch Chief Czech republik, Prezident České Asociace Kyokushin karete, Prezident Czech Fullcontact Karate, Instruktor speciálních jednotek, profesionál v oblasti sebeobrany, taktiky a strategie pro boj z blízka Ministerstva  Vnitra ČR, lektor a asistent na VŠE Praha Katedra společenských věd – Sekce tělesné kultury, lektor a konzultant na Vysoké škole evropských a regionálních studií,o.p.s. České Budějovice a Příbram, odborný konzultant  na psychologicko – pedagogických projektech pro společnost ADIA České Budějovice, expert v oblasti řešení krizových situací osobní bezpečnosti, instruktor pro ovládání chladných a palných zbraní, osoba určená pro vyjednávání v krizových situacích, veterán a instruktor policie ČR. 

Dr. Čech Miloslav – veterán a instruktor policie ČR, člen Pohotovostní motorizované jednotky policie Praha, instruktor služební přípravy policistů v oblasti sebeobrany, střelecké přípravy, fyzické přípravy, taktické přípravy, velitel pořádkové jednotky policie ČR, základní kurz lektorských dovedností pro výuku , semináře a přednáškovou činnost, nejvyšší kvalifikace pro poskytování postraumatické intervenční péče pro policisty, v souvislosti s akcemi zvláštního nasazení a po tramtatizujících zážitcích policistů a obětí z řad civilistů ( hromadné nehody, dopravní nehody, povodně), Osvědčení a kvalifikace výcviku krizových interventů v systému pro psychologickou pomoc obětem trestné činnosti a mimořádných událostí ( vyrozumívání pozůstalých obětí trestných činů, poskytování psychologického poradenství, krizová intervence, vyrozumívání rodin obětí), kurz dovedností kolegiální podpory, člen první pomoci s nejvyšším dosaženým vzděláním v první pomoci ve standartních a nestandartních situacích, kurz zdravotníka zotavovacích akcí, kurz zdravotníka tísňových složek, certifikát základních činností s ADR a práce s ADR

Lic. Céza Pavel – Veterán police ČR, dlouholetý lektor policie se specializací na Nástražné výbušné systémy, munici a výbušniny
Soudní znalec a odborník v oboru „Střelivo a výbušniny“ se specializací: Nástražné výbušné systémy
Odborník na pyrotechnické a donucovací prostředky
Odborník na balistiku vnitřní, vnější a terminální
Odborník na střelecký výcvik, příprava na střelecký výcvik atd.
Pyrotechnik, střelmistr pro stavební práce a destrukce
Odpalovač ohňostrojů

Dr. Lubomír Češek
Odborná praxe – policejní psycholog, psychoterapeut, supervizor a kouč. Působil jako učitel tělesné a speciální přípravy policistů na VPŠ MV v Praze, je profesionálním instruktorem sebeobrany a instrukturem Krav maga (7. DAN jiu jitsu). Člen World Wide Martial Arts Association USA (WWMAA) s kvalifikací Senior master examiner (mezinárodní zkušební komisař jiu jitsu).
Předměty – psychlogie, řízení a rozvoj lidských zdrojů, vedení týmů, manažerské metody a techniky, management sportu, teoretický základ sportovního tréninku.