Vítejte na Univerzitě vnitřní bezpečnosti.

Univerzita vnitřní bezpečnosti v Lodži - zahraniční pobočka Praha, vám umožní získat znalosti a praktické dovednosti v oblasti bezpečnosti, psychologie a práva. Jde o vysoce komplexní a interdisciplinární studijní obory, které reagují na výzvy moderního světa a dynamickou situaci v oblasti vnitřní a vnější bezpečnosti státu,  dále psychologie a práva. Studium je vedeno v souladu s moderním a přizpůsobeným reáliím kurikula, které umožňuje prozkoumat teoretické základy vnitřní bezpečnosti – právní, ekonomické, filozofické, ale také získat kompetence potřebné v odborné práci.

Univerzita vnitřní bezpečnosti v Lodži je soukromá vysoká škola zřízená rozhodnutím ministra národního školství, ministerstva zahraničních věcí a polské akreditační komise.  Vysoká škola byla zapsána do Registru soukromých vysokých škol a asociací soukromých vysokých škol vedeného Ministerstvem národního školství pod číslem 384. Zahraniční pobočka Univerzity vnitřní bezpečnosti je taktéž zapsána v registru MŠMT v sekci  zahraničních vysokých škol a jejich uskutečňovaných programů https://regvssp.msmt.cz/registrvssp/zvsdet.aspx

Vysoká škola funguje na základě zákona ze dne 20. července 2018 - Zákon o vysokém školství a vědě. Zahraniční pobočka Univerzity vnitřní bezpečnosti  v Praze, funguje na základě sdělení  Č. j.: MSMT-13488/2024-5  o přihlášení zahraniční vysoké školy k plnění informačních povinností ze dne 1.8.2024 s místem výuky Hovorčovická 1281/11, Praha 8 - Kobylisy 182 00.

Proč se vyplatí studovat u nás

• Studium probíhá v kombinované formě pro obory Pedagogika a Psychologie, online pro obory Vnitřní bezpečnost a Právo.
  • Získáte znalosti a praktické dovednosti v oblasti psychologie, pedagogiky, bezpečnosti a práva. Tyto směry jsou reakcí na neustále se měnící trendy na trhu práce i individuální potřeby studentů.
  • Praktické profily vzdělávání jsou zajímavým řešením nejen pro studenty, ale i pro ostatní zájemce o doplnění si vzdělání jedním z námi nabízených oborů a nebo i jen pro ty zájemce, kteří si chtějí prohloubit znalosti ve své práci.
  • Studiem získáváte znalosti z oblasti humanitních a společenských věd, identifikace hrozeb, organizování a řízení činností souvisejících s krizovými situacemi a právní činnosti.
  • Naším přístupem a odborností garantujeme komplexní rozvoj studentů a poskytujeme každému z nich nástroje nezbytné k dosažení profesního úspěchu.